کلیسای فارس زبان دالاس Persian Christian fellowship of Dallas

کلیسای فارسی زبان دالاس یک کلیسای غیر فرقه ای است برای تمام فارس زبانان در کلان شهر دالاس و شرکت برای همگان آزاد است.

‎سمینار شهامت واقعی بودن
‎با حضور دکتر ساسان توسلی

‎تاملی در عرصه شخصیت فردی با نگاهی نو و متفاوت از کتاب مقدس ، گذر از انسانیت کهنه و نو شدن ذهن و دگرگونی تازه.

‎با شادی منتظر دیدار شما هستیم.

‎زندگی اونقدر جدی نیست که بخاطرش لبخندو از خودت دریغ کنی ..

‎گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع
‎سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش

‎👤حافظ

‎سمینار شهامت واقعی بودن
‎با حضور دکتر ساسان توسلی

‎تاملی در عرصه شخصیت فردی با نگاهی نو و متفاوت از کتاب مقدس ، گذر از انسانیت کهنه و نو شدن ذهن و دگرگونی تازه.

‎با شادی منتظر دیدار شما هستیم.

فرصت ثبت نام تا ۱۲ ژانویه

✝️کریسمس مبارک 🎄🎊🎉🎈
تقدیمی کلیسای فارس زبان دالاس

سمینار شهامت واقعی بودن
با حضور دکتر ساسان توسلی

تاملی در عرصه شخصیت فردی با نگاهی نو و متفاوت از کتاب مقدس ، گذر از انسانیت کهنه و نو شدن ذهن و دگرگونی تازه.

با شادی منتظر دیدار شما هستیم.

‎“لیکن ثمره روح، محبت و خوشی وسلامتی و حلم و مهربانی و نیکویی و ایمان وتواضع و پرهیزکاری است، که هیچ شریعت مانع چنین کارها نیست.”
‎ غلاطیان 5:22-23

لطفا چیزای خوب آدمارو بهشون بگید،

خوشتیپه بهش بگو
خوشگله بهش بگو
غذاش خوشمزه س بهش بگو
خوشگل میخنده بهش بگو
صداش قشنگه بهش بگو
مهربونه بهش بگو
و...

بذارید آدما خوبی های خودشونو ببینن
دلیلِ حالِ خوبِ هم باشیم😍
@persianchurch

اعلانات ماه دسامبر📣

🔴با درود فراوان📣
عزیزان چهارشنبه ۱۱/۲۷/۲۰۱۹ ساعت ۷عصر شام شکرگذاری ( پاتلاک) خواهیم داشت و فرصت خواهد بود که با هم در مشارکت باشیم.
از همه شما عزیزان دعوت می شود که همراه ما باشید.

✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️

لطف برای ایران در دعا باشید. برای صلح و ازادی در ایران دعا می کنیم.

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

“اگر ظلم را بر فقیران و برکندن انصاف وعدالت را در کشوری بینی، از این امر مشوش مباش زیرا آنکه بالاتر از بالا است ملاحظه میکندو حضرت اعلی فوق ایشان است.”
‮‮جامعه ۵: ۸

‎من هیچ غمى نداشتم که خواندن یک صفحه کتاب از بین نبرده باشد. کتاب، عمر دوباره است
‎. در دنیا لذتى که با لذت مطالعه برابرى کند، نیست.

‎👤 مُنْتِسکیو

‎۲۴ آبان روز مهربان ترین یار دیرینه، روز کتاب و کتابخوانی، گرامی باد 🌹

زندگی خالی نیست
مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست.
آری ...
تا شقایق هست، زندگی باید کرد

👤سهراب سپهری

۱۳ نوامبر برابر با ۲۲ آبان روز جهانی مهربانی گرامی باد💞

@persianchurch

سمینار شهامت واقعی بودن
با حضور کشیش دکتر ساسان توسلی
جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰
لطفا اطلاع رسانی کنید

جایی که گاو نباشد آخور تمیز می‌ماند اما از قوت گاو محصول زیاد می‌شود.
(امثال 14: 4)

تمیزی آخور یا زیاد شدن محصول، دو گزینه متفاوت و کاملا متضاد یکدیگرند و ما فقط حق انتخاب یکی از آنها را داریم. اگر می‌خواهیم یک زندگی بدون ریخت و پاش، بدون درد سر، بدون مزاحم، بدون مشکلات، بدون افتادن، بدون ضربه خوردن، بدون زخمی شدن، بدون شنیدن حرف های ریز و درشت، بدون تحمل اخم کردن‌ها، و بدون دیدن قیافه تلخ و زمخت دیگران را داشته باشیم باید از قید ثمره و رشد محصول زندگی‌مان بگذریم.

در غیر این‌صورت
رفت و آمد ریخت و پاش دارد، باید از ریخت و پاش لذت ببری.
خانه سازی، کلوخ و آجرپاره و گرد و خاک دارد باید از آنها لذت ببری.
خیاطی کردن سر قیچی‌های ریز و درشت دارد، باید از آنها لذت ببری.
رابطه و دوستی‌ها، قهر و آشتی دارد باید از از آنها لذت ببری.
کارکردن برای تامین زندگی خستگی دارد باید از آن لذت ببری.
بچه بزرگ کردن خون و دل می‌خواهد باید از آن لذت ببری.
عمر به کمال رساندن، پیر شدن می‌خواهد باید از پیر شدن لذت ببری.
این زحمت‌ها و ریخت‌و‌پاش‌ها نشانه بــدی دیگران نیست، بلکه نشانه خوبی شماست که برای زندگی‌تان بهترین و شرافتمندانه‌ترین راه را انتخاب را کرده‌اید. بهترین چون محصول زیاد را برای زندگی انتخاب کرده‌اید. شرافتمندانه چون همه زحمت‌ها و مشکلات را جهت بهای انتخاب‌تان پذیرفته‌اید و از آنها گله و شکایتی ندارید.
هیچ کشاورزی هرگز از بوی بد گاو یا آخور بهم ریخته شده شکایت نمی‌کند، زیرا می‌داند که محصول زیاد نیاز به قدرت گاو دارد و داشتن گاو نیاز به تحمل بوی نامطبوع و بهم پاشیدگی آخور دارد.
کشیش جلیل سپهر

“خوب نیست انسان تنها بماند.” (پیدایش ۲: ۱۸)
موسی وقتی تنها شد اشتیاق به خدمت را از دست داد.
(خروج ۴: ۱۰-۱۳)
هارون وقتی تنها شد به دام ساختن گوساله و پرستیدن آن افتاد.
(خروج ۳۲: ۲-۴)
ایلیا وقتی تنها شد، افسرده شده درخواست مرگ کرد.
(۱پادشاهان ۱۹: ۴)
جدعون وقتی تنها شد، گرفتار بت ها شد.
(داوران ۸: ۲۷)
شمشون وقتی تنها شد، قربانی وسوسه های دلیله شد.
(داوران ۱۶ : ۱۶)
داوود وقتی تنها شد به گناه زنا با بتشبع افتاد.
(۱سموئیل ۱۱: ۲-۳)
پطرس وقتی تنها شد، مسیح را ۳ بار انکار کرد.

فاجعه امروز جوامع بشری این است: انسانی که از لحاظ روحی، روانی، فکری و احساسی موجودی کاملا اجتماعی آفریده شده، تلاش می کند به هر قیمتی که شده، تنها زندگی کند، تنها تصمیم بگیرد، تنها خوشبخت باشد، تنها پیروز شود، تنها دارایی داشته باشد، تنها بخورد، تنها لذت ببرد، تنها قدرتمند باشد.

اگر زن باشد و یا شوهر، اگر بچه باشد یا والد، اگر جوان باشد یا سالخورده، خوشبختی، امنیت، اقتدار و امکانات را تنها برای خودش می خواهد. تاکیدش در همه صحبت هایش بر روی کلمه «مــن» است.

بطور مثال وقتی می گوید: زن من - شوهر من - بچه من - کلیسای من - خانه من، مرکزیتش بر روی آنچه که که نام می برد نیست، بلکه تاکیدش بر روی کلمه «مــن» است.

مشکل اصلی تنهایی (به استثنای تجربه تلخ ضربه خوردن از افراد) اغلب وسوسه منحصر بفرد بودن، حس برتری طلبی، خودشیفتگی، ترس و عدم امنیت است.
این مشکل زمانی حل می شود که باور کنیم هر کدام ما منحصر بفرد هستیم و نیازی به اثبات آن نداریم. همچنین بدانیم که نیازمند بودنمان در اجتماع، به موضوع منحصر بفرد بودن ما هیچ لطمه ای نمی زند زیرا هر کدام از ما در یک استعداد خاصی نقطه قوت داریم و در یک استعداد خاص دیگر نقطه ضعف. بعبارتی در بعضی چیزها کمتریم و در بعضی چیز ها برتریم و این هیچ گاه از ارزش ما نمی کاهد.
کشیش جلیل سپهر

١٠ روش براي عميق تر كردن روابط عاشقانه
داشتن یک رابطه شاد و خوب کار سختی نیست! خبر بهتر برای زوج های خوشبخت این است که اگر در یک رابطه موفق باشید، چه ازدواج کرده باشید چه نکرده باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه تان آن را برای همیشه همانطور حفظ کنید یا حتی آنرا بهتر هم بکنید.
با اینکه خیلی متخصصین می گویند باید روی درست کردن اشکالات رابطه متمرکز شوید، تحقیق من ثابت کرد که اضافه کردن رفتارهای مثبت به رابطه تاثیر بسیار بیشتر بر خوشنودی زوج ها دارد. در زیر به ۱۰ راه برای عمیق تر کردن رابطه تان برای خوشنودی و رضایت بیشتر اشاره می کنم.
۱٫ خاص بودن طرف مقابلتان را قبول کنید.
همه ما در لحظه هایی آرزو می کردیم طرف مقابلمان لاغرتر، پولدارتر، رمانتیک تر یا خیلی چیزهای دیگر بود. نگاهی به انتظاراتتان بیندازید و ببینید تا چه حد واقعبینانه هستند. انتظارات غیرواقعبینانه فقط منجر به خسته شدن شما از رابطه می شوند که یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن رابطه هاست.
۲٫ هر از گاهی مهربان شوید.
اعمال و رفتارهای خیلی کوچک که نشان دهد، “من به تو فکر می کنم” برای حفظ رابطه لازم است. مثلاً همین که مرد ماشین همسرش را ببرد و بنزین به آن بزند، همین که زن یک فنجان چای خوب برای شوهرش درست کند و کنار تختش ببرد، گرفتن دست ها، ایمیل های عاشقانه در وسط روز همه و همه راه هایی بسیار ساده برای ابراز محبت هستند. تحقیقات نشان می دهد که جمع شدن رفتارهای کوچک مکرر تاثیر بزرگتری بر خوشبختی روابط زوج ها دارد تا رفتارهای بزرگ هر از گاهی.
۳٫ ۱۰ دقیقه در روز را به برقراری ارتباط اختصاص دهید.
بیشتر زوج ها فکر می کنند که همیشه با هم در تماس هستند اما واقعاً چه مقدار زمان را به عمیق تر کردن درکتان از طرف مقابل اختصاص می دهید؟ زوج های خوشبخت در تحقیق من بیشتر اوقات با هم حرف می زنند اما نه درمورد رابطه شان، درمورد مسائل خودشان و فکر می کردند که در چهار زمینه شناخت خوبی از طرف مقابلشان داشتند: دوستان، محرک های استرس زا، آرزوها و رویاها، و ارزش ها. ۱۰ دقیقه در روز را اختصاص دهید که با همسرتان درمورد چیزی جز کار، خانواده، مسائل خانه یا رابطه تان حرف بزنید. این تغییر کوچک روح و زندگی تازه ای به رابطه تان می دهد.
۴٫ هر هفته عاشق شوید.
قرارملاقات های ناگهانی فوق العاده هستند اما واقعیت این است که ما آنقدر مشغول کار و زندگی هستیم که معمولاً وقتی کمی برای عشقمان می گذاریم. با یک قرارملاقات در هفته برای خوردن شام بیرون، رفتن به سینما، گالری های هنری، یا هر چیز دیگری عشق و رابطه تان را همیشه سالم نگه دارید.
یک نکته برای آقایون: تحقیقات نشان می دهد که خانم ها وقتی خارج از خانه و دور از بچه ها و مسائل خانه داری باشند، مهربان تر و پرحرارت تر می شوند و علاقه شان هم خیلی قوی تر می شود. با اجاره یک شب در یک هتل و سپردن بچه های به یکی از افراد فامیل ببینید که چه اتفاقی می افتد.
۵٫ با هم و در کنار هم تغییر کنید و رشد کنید.
رابطه عشقی شما یک موجود زنده است که برای رشد و پیشرفت نیاز به غذا دارد. بهترین راه برای غذا دادن به آن ایجاد تغییر در آن است. ایجاد تغییر در رابطه نشان داده است که یکی از مهمترین عناصر در خوشبختی زوج ها می باشد. این تغییرات می توانند کوچک باشند اما باید آنقدر بزرگ باشند که طرفتان متوجه آن شود.
جایتان را با هم عوض کنید: اگر همیشه مرد برای شام در یک رستوران جا رزرو می کند، اجازه بدهید یکبار خانم اینکار را بکند. یا برنامه هایتان را قطع کنید: وسط کار یک کار جالب با هم انجام بدهید، مثلاً به یک گالری یا موزه که نزدیکتان است بروید. یا یک چیز جدید را امتحان کنید: با هم به کلاس های مختلف بروید.
۶٫ دوستان و خانواده هم را بهتر بشناسید.
تحقیق من نشان داد که بخصوص مردها وقتی همسرشان رابطه خوبی با خانواده او دارد شادتر هستند. همچنین زوج هایی که دوستان هم را می پذیرند و برای شناختن آنها تلاش می کنند خوشبخت تر هستند تا زوج هایی که دوستان و زندگی خانوادگی جداگانه دارند.
۷٫ مراقبت و حمایت کنید.
یکی از سه چیزی که زوج ها برای موفقیت در رابطه شان به آن نیاز دارند حمایت است (آن دوتای دیگر اطمینان آفرینی و صمیمیت می باشد). زوج های خوشبخت در تحقیق من متفقاً گفتند که داشتن همسری که پشتیبان آنها باشد یکی از مهمترین جنبه های رابطه شان است. خیلی وقت ها مردها دوست دارند حمایت مادی کنند و زن های بیشتر به سمت حمایت عاطفی گرایش دارند. ببینید همسرتان به چه کمک و پشتیبانی نیاز دارد و بعد آنرا به او عرضه کنید.
۸٫ بخندید.
خنده یک تمرین معنوی است. در ازدواج خنده بعنوان یک داروی خوشبختی عمل می کند. برای جلوگیری از یکنواخت شدن رابطه باید بتوانید بین جنبه های منطقی رابطه تان با جنبه های تفریحی آن تعادل ایجاد کنید. بله برای منظم بودن زندگی و امنیت رابطه تان باید کارهای خاصی انجام دهید اما هیچوقت شوخی و تفریح را فراموش نکنید. بد نیست گاهی برای همسرتان بچگانه رفتار کنید، یا در کنار هم یک فیلم خنده دار نگاه کنید.
۹٫ اجازه بدهید آنرا به قدرت بالاتر بسپاریم.
وقتی با هم اختلاف دارید گاهی اوقات بهتر است که آنرا رها کنید و اجاز بدهید روزگار خودش آنرا حل کند. به جای عصبانی شدن سعی کنید از چیزهای کوچک گذشت کنید. مشاجره و اختلاف در هر رابطه ای پیش می آید. یادتان باشد که اختلاف دلیل عدم موفقیت روابط نیست اما طریقه برخورد شما با آن است که استرس را وارد رابطه تان می کند. باید ببینید چه مسائلی اهمیت بیشتری دارند و به آنها بپردازید و مسائل کوچکتر را فراموش کنید.
۱۰٫ راهی سالم برای ارتباط پیدا کنید.
همه زوج های خوشبخت در تحقیق من می گفتند داشتن مهارت های ارتباطی قوی یکی از عوامل موثر در ماندن آنها کنار همدیگر بوده است. این یعنی نه تنها از همسرتان بپرسید که به چه چیز نیاز دارد بلکه نیازهای خودتان را هم با او در میان بگذارید. این یعنی مرتب ببینید که چه عوامل استرس زایی وارد زندگی همسرتان شده است تا به برطرف کردن آنها کمک کنید. این یعنی با جنگ و دعوا با هم بحث نکنید، طوری بحث کنید که احترام بینتان خدشه دار نشود و اثاثیه خانه تان هم سالم بماند!

Want your place of worship to be the top-listed Place Of Worship in Carrollton?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


4041 Marsh Ln
Carrollton, TX
75007

Opening Hours

Thursday 18:30 - 20:30
Sunday 16:30 - 19:00
Other Churches of God in Carrollton (show all)
Ministerio El Rey Jesus Dallas Ministerio El Rey Jesus Dallas
4240 International Pkwy
Carrollton, 75007

"Llamados a traer el Poder Sobrenatural de Dios a esta Generación" ___ “We are "Called to bring God's Supernatural Power to this generation"

Prince of Peace Lutheran Special Needs Prince of Peace Lutheran Special Needs
4000 Midway Rd, Arts Room 1105, POP High School
Carrollton, 75007

Our group is a ministry for Adult Special Needs. We offer a Sunday School class at Prince of Peace Lutheran Church just above Bush on Midway in Carrollton, TX. Our groups meets at 9:30am each Sunday. Come see us!

The First Great Jesus Church The First Great Jesus Church
1016 E Hebron Pkwy Ste 120
Carrollton, 75010-1018

You cannot follow the world and Jesus, and go to heaven-ref Jn 9:23,24; Ja 4:4; Lk 9:23,24; 11:34,35; Jn 10:27. www.lutaloronald.zzzn.com

MMM USA Dallas TX MMM USA Dallas TX
1605 E Belt Line Rd
Carrollton, 75006

La misión de la Iglesia Cristiana Pentecostes del Movimiento Misionero Mundial en Dallas Texas es la proclamación de las buenas nuevas del Evangelio de nuestro Señor Jesucristo, tanto a nivel nacional como mundial, llevando las vidas a Cristo.

Presence Church Presence Church
3200 Earhart Dr
Carrollton, 75006

Presence Church is a non-denominational group of people who are sharing life together on mission. www.presencefamily.com

KCD (달라스 연합교회) KCD (달라스 연합교회)
1855 N Josey Ln
Carrollton, 75006

http://www.yonhap.org 아름다운 교회, 달라스연합교회 입니다. :)

Legendary Youth Legendary Youth
2660 Trinity Mills Rd E
Carrollton, 75006

"Legendary" is the youth ministry of Covenant Church.

The Experience The Experience
3114 Old Denton Rd
Carrollton, 75007

We're a group of fun, young, and God driven individuals who congregate with one purpose, JESUS!

Selva Manuel Selva Manuel
1784 Firman Dr, Suite B
Carrollton, 75011-8692

"Adonai's Ministries International" is a ministry of Love, Faith and Hope, preaching the glorious Gospel to people of different nations and tongues. God graciously saving, healing and delivering people for His glory. Come and be blessed of the Lord.

ICGC Destiny Temple - Dallas ICGC Destiny Temple - Dallas
1029 Trend Dr
Carrollton, 75006

This is a charismatic community church with commitment to impacting lives, raising leaders and fulfilling destinies. Ours is an atmosphere that is intentionally created for you, your family & friends to personally experience the love and power of God..

Fifmi Usa Dallas Assemblies Fifmi Usa Dallas Assemblies
1428 Mac Arthur Drive
Carrollton, 75007

The Love Church The Love Church
3201 Old Denton Rd
Carrollton, 75007

At TLC, it's all about the love. We love you, and there's nothing you can do about it.