Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ

Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ, Church, Киевский.

31/12/2020

28 грудня 2020 року відбулась зустріч священників Білоцерківського протопресвітерства у місті Фастові. Ці деканальні збори розпочались із Святої Літургії на якій парафіяни храму Великомученика Димитрія приступили до тайни Покаяння, а згодом відбулось обговорення тих викликів які виникали на парафіях в часи пандемії та планування душпастирської праці на наступний рік. Також священники мали можливість відвідати місцевий краєзнавчий музей.

12/04/2020

УГКЦ, Храм Св.Великомученика Юрія, Васильків вул Сонячна 5А Київська обл

Вербна неділя

12/04/2020

УГКЦ, Храм Св.Великомученика Юрія, Васильків вул Сонячна 5А Київська обл

Велика Вечірня

05/03/2020

25 лютого 2020 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, відбулася презентація Енцикліки Папи Франциска «Laudato Si» для Київської Обнови.
Як розповів о. Роман Романович, керівник референтури з питань екології Київської Архиєпархії, сама презентація мала свою передісторію. Вона відбулася із молоддю обнови на коляді у Блаженнішого Святослава. Спілкуючись з обновлянами Патріарх цікавився де вони навчаються. «Один з учасників цього молодіжного руху сказав, що навчається на екологічному факультеті. Це і стало причиною розповіді Блаженнішим Святославом про існування першої екологічної енцикліки Католицької Церкви. Він також запропонував, щоб зробити презентацію цього документу для молоді», – розповів о. Роман.

У своїй презентації о. Роман Романович розповів про структуру цієї енцикліки. Про те, що вона розділена на шість розділів, кожний з яких має свої акценти та розповідає про антропогенний вплив та поради щодо консолідованої дії людства у порятунку нашої планети.

Презентація з дискусією та обговоренням тривала більше двох годин. Адже тематика «Церква та екологія» є певною новизною і розривом старих шаблонів, особливо для тих, хто не розумів, що екологія дія людини розпочалась ще в Едемському саді: “Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати його і доглядати” (Бут. 2,15). «Тому ця зустріч допомогла багатьом по-іншому відкрити для себе вчення Церкви і зрозуміти, що екологія стосунків розпочинається із кожного з нас особисто», – наголосив референт.

Прес-служба Київської Архиєпархії

24/01/2020

Захід провели у місцевому театрі імені Панаса Саксаганського. Монаший театр студентів Василіанського інституту імені Йосифа Велямина Рутковського «У каптурах» презентував різдвяну виставу «У пошуках скарбу».

У заході взяли участь понад 300 людей, а зокрема парафіяни парафій; Різдва Христового УГКЦ, Рівноапостольної княгині Ольги УГКЦ, вірні Римо-Католицького костелу св. Івана Хрестителя м. Біла Церква та Святого Архистратига Михаїла УГКЦ с. Мала Вільшанка. На виставі також були присутні учні загальноосвітніх шкіл, діти та працівники соціально-реабілітаційного центру «Злагода» м. Біла Церква, воїни АТО з родинами та інші мешканці м. Біла Церква.

Як зазначив Протоєрей Роман Романович виставу вдалось провести завдяки керівництву театру ім. Панаса Саксаганського. «Особливо дякуємо директору Пану В’ячеславу Ускову, за надання приміщення та братам-монахам за цікаву виставу усі присутні в залі отримали незабутні враження», – зазначив священник.

Після закінчення вистави парафіяни та брати-монахи у каплиці парафії Різдва Христового УГКЦ спільно помолилися Велике Повечір’я з Литією та звершили чин Йорданського Водосвяття.

Вечір завершився спільною Святою Вечерею, яку організували вірні парафії Різдва Христового, за підтримки ГО «Одигітрія». Під час трапези окрім парафіян та братів-монахів були присутні гості зі смт Володарка. В такій радісній домашній атмосфері лунали колядки та віншування.

15/01/2020

8 січня, другого дня Різдвяних Свят вірні парафії Різдва Христового у м. Біла Церква торжественно святкували народження Божого Сина та відзначили парафіяльний храмовий празник. З цієї нагоди на свято прибув та очолив Божественну Святу Літургію секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах . Голосячи слова проповіді владика наголосив на тому, що ніхто не може зупинити ходи нашого Господа, який приходить у світ у маленькій дитині, бо Він так захотів, а не люди. Подібно ж і наша Церква, яка активно відновлюється після довгого часу знищення відновлює свій історичний хід, продовжує спасаючу місію Господа, бо з нею є Христос – Новонароджений Месія. Звертаючись до парафіян єпископ сказав: «Труднощі та упередження треба сприймати як добрий знак того, що ми є Божими дітьми, учнями Христовими. Коли і ви відчуваєте безпричинну неприхильність, відкинення, незрозуміння – не бентежтеся , бо був Він наш Спаситель, якого теж ненавиділи без причини, але не могли Його зупинити». Звертаючись до св. Ап. Павла, владика нагадує: «Щасливі ви, коли вас ганьблять за Боже ім’я, бо Божий Дух на вас спочиває».
У наступних своїх словах владика Богдан наголосив: «Ми маємо допомогти Ісусу народжуватися і зростати, а саме через Пречисту Діву Марію і святого Праведного Йосифа, які серед моря ворожості, байдужості і несприйняття показали іншу поставу, відкрили своє серце аж до глибини душі і прийняли того Господа. Із закликом від тих двох святих сповняти Божу волю, в усьому і завжди приймати Боже Слово відкритим серцем, не дивитися на інших людей, але заглядати щиро у своє життя і своє серце і казати Господи переміни мене, нехай Твій Дух отінить мене, бо знаю Господи, що тепер Ти вже хочеш жити у наших серцях, бо наше серце – те місце у якому Бог прагне народитися».
На завершення проповіді єпископ каже: «Як св. Йосиф і Марія втікали від зла, від Ірода Чоловіковбивці, так і диявол теж на нас чигає. А ми мусимо за прикладом св. Йосифа тікати від такого Ірода. І хоч часи переслідування для нас закінчилися, проте залишилися випробування. Але випробування зовнішні для нас не є великою загрозою, найбільша загроза сидить у нашому серці, у нас самих. Найбільшою небезпекою для церковної спільноти становить її слабкість, її гріховність, її невірність. Саме тому, якщо діти Церкви наслідують Богородицю і Праведного Йосифа у їхній вірності, у їхній ревності, витривалості – Боже Тіло – Христос – буде врятоване і Боже Тіло Буде зростати, Церква буде розвиватися.
Після Святої Літургії владика подякував усім присутнім, привітав із Різдвом Христовим та храмовим Празником. Настоятель парафії о. Ігор Гріщенко в свою чергу подякував владиці Богдану за те, що він так радо відгукнувся на запрошення і прибути в гості, щоб спільно розділити радість Народження Божого Дитяти.
Завершальним акордом святкування стала спільна Трапеза-Агапе, під час якої усі присутні мали змогу почастуватися, поспілкуватися та прославити Христа різдвяними колядами.

03/01/2020

Передача Вифлиємського Вогню Миру органам влади міста Васильків. Сердечно дякуємо місцевій владі за підтримку Пласту у нашому місті. З Богом.

30/12/2019

Сьогодні відбулась робоча зустріч священників Білоцерківського Протопресвітерства УГКЦ у храмі Святого Великомученика Юрія м.Васильків.

29/12/2019

Вифлиємський Вогонь Миру, який ми сьогодні принесли разом з Васильківськими Пластунами до наших військовослужбовців.

29/12/2019

Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ's cover photo

29/12/2019
29/12/2019

Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ

Location

Category