کلیسای کاتولیک پارسی

کلیسای کاتولیک پارسی

Commentaires

Hello, is anyone interested in exchanging holy cards of Saints? I have many from Belgium, Italy and Poland. Please contact me on Messenger.
کانال تلگرام : https://t.me/farsicatholic

آدرس وبسایت : http://farsicatholic.com

دروس صوتی : https://t.me/Taalimmasihi

اینستاگرام : https://www.instagram.com/farsicatholic/
سلام لطف کنین یک کشیش کاتولیک فارسی زبان به ما معرفی کنین
ما در ترکیه ساکن هستیم و در شهر ما کلیسا کاتولیک نیست
سلام من و همسرم ایماندار هستیم
بر طبق تعالیم کاتولیک اما مدتی طولانیست که ارتباطمون با کشیشمان قطع شده از دوستان خواهشمندم اگر کسی کشیش کاتولیک فارسی زبان میشناسد به ما معرفی کنند

این صفحه مربوط به کلیسای کاتولیک (پارسی زبان) می باشد. This Page is about catholic Church of Persian & Iranian.

kolbehema.com 29/11/2017

خانواده مسیحی – سایتی برای تمام خانواده های مسیحی فارسی زبان

http://kolbehema.com/

kolbehema.com کلیسای قیامت یا کلیسای مقبره ی مقدس کجاست؟ چهارشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۶۰409

24/11/2017

خواهران و برادران ما در خداوند و سرورمان عیسی مسیح, شما می توانید در صورت غیر فعال بودن این تاربرگ از پیج های " ایران کاتولیک" و یا صفحات دیگر خادمین بهره و استفاده ببرید
لازم به ذکر است که هرگونه خبر یا پیام که به پاپ فرانسیس یا دیگر خادمین عیسی مسیح مربوط است را فقط و فقط از خبرگزاری های معتبر مسیحی بگیرید و به شایعه پراکنی های عده ای فریب خورده و خطاکار توجه نفرمایید
عیسی مسیح به شما برکت بدهد
آمین
(کلیسای کاتولیک پارسی)
نشانی اینترنتی خبرگزاری رسمی کاتولیک :
http://www.ewtnnews.com/

http://www.news.va/en

#کاتولیک
#مسیحیت

11/02/2017

irancatholic ایران کاتولیک

شرح اندیشه روزه در دنیای مسیحیت برای #ایرانیان و فارسی زبانان عزیز

روزه مسیحی به منظور صواب و ریاضت و یا به دست آوردن دل خدا و نجات از گناه به جا آورده نمیشود زیرا ما مسیحیان معتقدیم با ریخته شدن خون مسیح بر صلیب و مرگ و دفن و قیام او از مردگان نجات از گناه و طریق راه یافتن انسان به حضور خدا مهیا گردیده است.
بعضی از دلایل روزه گرفتن به شرح زیر میباشد:
1- اینکه دل در حضور خدا نرم و فروتن شود.
2- ما مسیحیان به صدا و هدایت حضور خدا حساسیم .
3- نفس سرکش ضعیف و سرکوب باشد.
4- پرستش و دعای مسیحی قویتر و موثرتر باشد.
روزه مسیحی کمک میکند که یاد بگیریم از خودخواهی انسان دوری و از خودگذشتگی داشته باشیم و بیشتر قدر و ارزش فداکاری عظیم را درک کنیم.
همچنین باید از ریاکاری و هرگونه ظاهرسازی و خودنمایی به دور باشد. چرا که عیسی در (انجیل متی فصل6، آیات 18-16 ) بدان اشاره کرده و میفرماید: «وقتی روزه میگیرید مانند ریاکاران خودتان را افسرده نشان ندهید. آنان قیافه های خود را تغییر میدهند تا روزه دار بودن خود را به رخ بکشند. اما تو وقتی روزه میگیری سرت را روغن بزن و صورت خود را بشوی تا مردم از روزه تو باخبر نشوند بلکه فقط پدر تو که در نهان است آن را بداند».
روزه در مسیحیت جامع احکام مذهبی نیست به همین دلیل روزه مسیحی در زمان و تحت قوانین خاصی نیست، ما مسیحیان آزادیم در هر زمان و با هدایت روح خدا بطور فردی و جمعی برای یک یا چند روز و حتی برای چند ساعت روزه بگیریم .
روزه های مهم مسیحیان عبارت است از:
1- روزه روز جمعه قبل از عید پاک که در قرن دوم متداول بود.
2- روزه غیرکامل دوشنبه تا پنجشنبه هفته مقدس
3- روزه چهل روز قبل از عید پاک
4- روزه چهل روز قبل از هفته مقدس
5- روزه چهارشنبه و جمعه هر هفته؛ به مناسبت روز توطئه یهودیان برای دستگیری عیسی و روز جمعه بدلیل به صلیب کشیدن عیسی
6-روزه های فصلی
7- روزه، بعنوان کفاره گناهان
روزه روزهای یکشنبه روز عید پاک، روزه در روز پنیطیکاست - بدان سبب که روز جشن و شادمانی است - ممنوع است.
سه فرقه کاتولیک، ارتدوکس و پروتستان در مسیحیت روزه های خاص به خود را دارند و روزه هایشان با یکدیگر فرق میکند که در زیر به بعضی از آنها اشاره شده است:

کاتولیکها
آنها روزه روز چهارشنبه و جمعه صلیب را میگیرند بعلاوه تمامی روزهای جمعه ماه انابت را که به دوران توبه و تعمق معروف است را روزه میگیرند، و در این دوران دو نوع غذای ساده و یک غذای معمولی میخورند و از خوردن گوشت پرهیز میکنند.

ارتدوکس شرق
آنها نیز ماه انابت، روزه رسولان، روزه معراج مریم به آسمان، روزه ویژه میلاد مسیح و چند تا روزه یک روزه دارند بعلاوه تمامی روزهای چهارشنبه و جمعه که در این دوران از خوردن گوشت، لبنیات ، تخم مرغ و ماهی پرهیز میکنند.

پروتستان
روزه آنها به خود افراد، کلیساها و سازمانها بستگی دارد و در این مدت بطور کامل از لب زدن به آب و غذا خودداری میکنند و برخی مایعات را نمیخوردند و از خوردن یک یا چند وعده غذا صرف نظر میکنند.
.

02/09/2016

irancatholic ایران کاتولیک

متی باب ۲۳ آیه ۲۳ تا ۲۶
۲۳«وای بر شما ای علمای دین و فَریسیان ریاکار! شما از نعناع و شِوید و زیره ده‌یک می‌دهید، امّا احکام مهمترِ شریعت را که همانا عدالت و رحمت و امانت است، نادیده می‌گیرید. اینها را می‌بایست به‌جای می‌آوردید و آنها را نیز فراموش نمی‌کردید.۲۴ای راهنمایان کور! شما پشه را صافی می‌کنید، امّا شتر را فرو می‌بلعید!

۲۵«وای بر شما ای علمای دین و فَریسیان ریاکار! شما بیرون پیاله و بشقاب را پاک می‌کنید، امّا درون آن مملو از آز و ناپرهیزی است.۲۶ای فَریسی کور، نخست درون پیاله و بشقاب را پاک کن که بیرونش نیز پاک خواهد شد.

12/08/2016

Euronews Persian

صرف ناهار پاپ #فرانچسکو با پناهجویان سوری
۲۱ تن از پناهجویان سوری با رهبر کاتولیک های جهان ناهار خوردند. مراسم صرف ناهار در کلیسای سانتا مارتا در واتیکان برگزار شد.

10/08/2016

irancatholic ایران کاتولیک

یوحنا باب ۱۲ آیه ۲۴ تا ۲۶

۲۴آمین، آمین، به شما می‌گویم، اگر دانۀ گندم در خاک نیفتد و نمیرد، تنها می‌ماند؛ امّا اگر بمیرد بارِ بسیار می‌آورد.۲۵کسی که جان خود را دوست بدارد، آن را از دست خواهد داد. امّا کسی که در این جهان از جان خود نفرت داشته باشد، آن را تا حیات جاویدان حفظ خواهد کرد.۲۶آن که بخواهد مرا خدمت کند، باید از من پیروی کند؛ و جایی که من باشم، خادم من نیز خواهد بود. کسی که مرا خدمت کند، پدرم او را سرافراز خواهد کرد.

06/07/2016

irancatholic ایران کاتولیک

متی باب ۹ آیه ۹ تا ۱۳
۹چون عیسی آنجا را ترک می‌گفت، مردی را دید مَتّی نام که در خراجگاه نشسته بود. به وی گفت: «از پی من بیا!» او برخاست و از پی وی روان شد.

۱۰روزی عیسی در خانۀ مَتّی بر سر سفره نشسته بود که بسیاری از خراجگیران و گناهکاران آمدند و با او و شاگردانش همسفره شدند.۱۱چون فَریسیان این را دیدند، به شاگردان وی گفتند: «چرا استاد شما با خراجگیران و گناهکاران غذا می‌خورد؟»۱۲چون عیسی این را شنید، گفت: «بیمارانند که به طبیب نیاز دارند، نه تندرستان.۱۳بروید و مفهوم این کلام را درک کنید که ”طالب رحمتم، نه قربانی.“ زیرا من برای دعوت پارسایان نیامده‌ام، بلکه آمده‌ام تا گناهکاران را دعوت کنم.»

ir.voanews.com 06/07/2016

انتقاد پاپ از کشورهای تامین کننده سلاح در سوریه که دم از صلح می زنند

ir.voanews.com پاپ فرانسیس گفت چطور می شود به کسی اعتماد کرد "که با یک دست نوازش می کند و با دست دیگر ضربه می زند؟"

27/06/2016

DW فارسی

پاپ فرانسیس در ارمنستان تعقیب و کشتار ارامنه در جریان جنگ جهانی اول را "نسل‌کشی" خواند. پاپ برای شرکت در مراسم یادبود کشتار ارامنه به ایروان، پایتخت ارمنستان رفته است.

ir.voanews.com 22/06/2016

پاپ: شما که دیگران را مورد قضاوت قرار می دهید، خودتان که هستید؟

#پاپ

ir.voanews.com پاپ فرانسیس روز دوشنبه در آخرین نیایش بامدادی پیش از آن که به تعطیلات تابستانی برود، گفت کسانی که پیوسته در باره مردم قضاوت می کنند، باید به رفتار خودشان بپردازند. او گفت "به آئینه نگاه کنید، نه برای آرایش و پوشاندن چین و چروک صورت. برای این که خودتان را آنگونه که هستید بینید. "

22/06/2016

DW فارسی

رهبر کاتولیک‌های جهان در نامه‌ای خطاب به کنگره جهانی علیه مجازات #اعدام با صراحت علیه این مجازات موضع گرفت و گفت که اعدام تحت هیچ شرایطی یک مجازات قابل قبول نیست.

15/06/2016

آیا کسی حق قضاوت و یا محاکمه و مجازات همجنسگرایان را دارد؟

به روشنی باید گفت که خیر و هیچ کسی چنین حقی ندارد. بارها پاپ اعظم در بیانیه های خودشان از همه دسته های مردم در سراسر جهان دفاع کرده اند و یکی از این دسته ها همین همجنسگرایان بوده اند و هستند.
بهتر است ابتدا برای شفاف شدن موضوع یک تفاوت آشکار را بین همجنسگرایی با متجاوز بودن (یا بچه باز) ایجاد کنیم. همانگونه که همه میدانیم داشتن رابطه جنسی با افراد زیر هجده سال غیر قانونی و غیر اخلاقی است و اصلا برای قانون گذار مهم نیست که این رابطه با میل شخص انجام شده یا خیر و در هر صورت یک قانون شکنی و ظلم جنسی شمرده می شود و فرد مجرم باید روانه زندان بشود.
اما همجنسگرایان افراد بزرگسالی هستند که به میل خودشان و گرایشی که در وجودشان هست با هم در ارتباط قرار می گیرند و در اکثر این روابط علاقه دو طرفه باعث یک رابطه طولانی و شاید ابدی بشود (در برخی کشورها حتی ثبت قانونی و مذهبی دارد) دقیقا به مانند دگرخواهان جنسی که اکثریت جامعه را تشکیل داده اند
بر ما یا هیچ کس دیگری این حق وجود ندارد که با گفته های خودمان یا رفتارمان آنها را حقیر یا کمتر از دیگران بشماریم و مورد اذیت قرار بگیرند. پیش از هر چیزی باید توجه کنیم که همه ما انسان هستیم و در برابر خدای مهربان و عادل یکسان می باشیم. در برخی کشورها به دلایل مذهبی و سنتی رفتارهای خشن و رکیکی با این اشخاص می شود و گاها حتی به زندان یا اعدام هم محکوم می گردند.
عزیزان؟ خدا به هیچ عنوان از شما نمی خواهد که هیچ انسانی را مورد ستم و اذیت قرار بدهید و این مسیولیت به گردن همه ما است تا از حق همه انسان ها و جانداران و حتی محیط زیستمان دفاع کنیم و باید در برابر هر بی عدلتی و ستمی که به هر یک از ما روا می شود, برادرانه و برابرانه با هم ایستادگی کنیم. باشد تا خدا در میان ما عمل کند و قلب های ما را به نور خودش پاک و مهربان بگرداند
کلیسای کاتولیک پارسی
#همجنسگرا #همجنسگرایی #همجنسگرایان #گی #کاتولیک #پاپ #واتیکان #prayfororlando #gay #catholic #pope

15/06/2016

Persian Apostolic Church

https://www.youtube.com/watch?v=ohcXOgKXfr4

15/06/2016

DW فارسی

#واتیکان #ایران

سراسقف وینچنزو پالیا، رئیس شورای پاپی امور خانواده واتیکان با مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده دیدار کرد. پالیا اهمیت دادن دولت ایران به نهاد خانواده را ستود. وی با مراجع قم هم دیدار میکند.

14/06/2016

عیسی با تو isabato

سخنرانی عمومی پاپ فرانسوا
خواهران و برادران گرامی صبح به خیر!
امروز مایلم بر کار روح القدس در راهنمایی کلیسا و هر کدام از ما به سوی حقیقت درنگ کنم. عیسی خود به شاگردانش گفت : روح القدس شما را به تمامیِ حقیقت راهبری خواهد کرد (یو 16 :13)، چرا که او خود، "روح حقیقت" است (یو 14 :17 ؛ 15 :26 ؛ 16 :13).
ما در روزگاری زندگی می کنیم که مردم بیشتر به حقیقت بدبین اند. بندیکت شانزدهم پیاپی از نسبی انگاری سخن گفته است، که گرایشی است به قطعی نگرفتنِ هیچ چیز و فکر کردن به این که حقیقت از هم رأیی یا از چیزی که ما می پسندیم ناشی می شود. این پرسش پدید می آید: آیا "حقیقت" واقعاً وجود دارد؟ "آن" حقیقت چیست؟ آیا می توان آن را فهمید؟ می توان آن را پیدا کرد؟ اینجا پرسشِ فرمانده رومی؛ پنتیوس پیلاتس، هنگامی که عیسی معنای ژرف مأموریتش را برای او آشکار می کند، در ذهن من می جوشد: "حقیقت چیست؟" (یو 18 : 37 ، 38). پیلاتس نمی تواند بفهمد که حقیقت در برابر او ایستاده است، او نمی تواند در عیسی چهره حقیقت را که چهره خداست ببیند. و با این حال عیسی دقیقاً همین است: حقیقت که در کمالِ زمان " تن گرفت" (یو 1 : 1 ، 14)، و آمد تا در میان ما خانه کند، باشد که ما آن را بدانیم. حقیقت، مانند یک چیز، کسب نشده، حقیقت (با ما) رویارو شده است. موضوع، تملک نیست، رویارویی با یک فرد است.
اما چه کسی می تواند ما را توانا سازد تا دریابیم که عیسی "آن" کلام حقیقت است؛ یکتا پسر مولودِ خدایِ پدر؟ پولس قدیس چنین می آموزد : "هیچ کس نمی تواند بگوید عیسی خداست، مگر به وسیله روح القدس" (اول قرن 12 :3). خودِ هدیه مسیحِ برخاسته یعنی روح القدس است که ما را وامی دارد که حقیقت را بشناسیم. عیسی او را با لفظ "پاراکلت" یعنی "آنکه به یاری ما می آید" توصیف می کند. او که برای استوار کردنِ ما در این سفرِ آگاهی در کنار ماست و در شام آخر، عیسی به شاگردان اطمینان می دهد که روح القدس همه چیز را به ایشان خواهد آموخت و تمامی آنچه او گفته است را به یادِ ایشان خواهد آورد (یو 14 :26).
پس روح القدس چگونه در زندگی ما و کلیسا کار می کند تا ما را به حقیقت رهبری کند؟ او نخست کلامی را که در دل ایمانداران اثر گذاشته، یادآوری می کند و از راه همین کلمات – چنان که پیامبرانِ عهد عتیق پیش گویی کرده بودند- قانونِ خدا در دلهای ما حک خواهد شد و در ما به سَنجه ای برای ارزیابی در تصمیم گیری ها و راهنمایی در کارهای روزانه تبدیل می شود ؛ "اصلی" می شود برای زیستن. پیشگوییِ بزرگِ حزقیال به حقیقت پیوسته است: " شما از تمامیِ ناپاکی هاتان پاک خواهید شد و من شما را از تمامیِ بُت هاتان پاک خواهم گردانید. قلبی تازه به شما خواهم داد و روح تازه در اندرون شما خواهم نهاد ... و روح خود را در اندرون شما خواهم نهاد و شما را در فرایض خویش راه خواهم برد تا فرمان های مرا نگاه دارید (حز 36 :25 :27). به راستی که کردارِ ما از ژرفای درونِ ما برمی آید، خودِ قلب است که باید به خداوند بگرَوَد، و هنگامی که ما خود را به روی او می گشاییم روح القدس قلب ما را دیگرسان می کند.
آنگاه چنان که عیسی وعده داد روح القدس ما را " به تمام حقیقت" راهنمایی خواهد کرد (یو 16 :13) ؛ او نه تنها ما را به رویارویی با عیسی ، کمالِ حقیقت، راهنمایی می کند، بلکه همچنین او ما را "به اندرونِ" حقیقت راهنمایی می کند ، یعنی او با بخشیدنِ معرفتِ همه امور خدا، ما را وارد مشارکتی حتی ژرفتر با عیسی می کند. و ما با کوشش خود نمی توانیم چنین چیزی را به دست آوریم. مگر آنکه خداوند ما را از درون روشن کند وگرنه وجودِ مسیحی ما سطحی خواهد بود. سنت کلیسا تصدیق می کند که روحِ راستی با الهام کردنِ آن "معنای ایمان" در دلِ ما کار می کند همان که شورای واتیکان دو از طریق آن اعلام می کند: " مردمانِ خداوند از طریقِ هدایتِ آموزه کلیسایی، استوارانه به ایمان منتقل شده وفادار می مانند، آنرا هر چه ژرفتر با داوریِ درست، درون کاوی می کنند، و هر چه کاملتر آنرا در زندگی به کار می بندند." بیایید از خودمان بپرسیم: آیا من به روی کارِ روح القدس گشوده ام؟ آیا دعا می کنم که او مرا روشن کند؟ که مرا به امور خداوند حساستر کند؟
این دعایی است که ما باید هر روز انجام دهیم: " ای روح القدس، دل مرا به روی کلام خدا بگشا، دل مرا به روی نیکی باز کن، دل مرا هر روز به روی زیبایی خداوند بگشا". مایلم از همه بپرسم: چند نفر از شما هر روز به روح القدس دعا می کنید؟ افرادِ بسیاری نخواهند بود، اما ما باید خواستِ عیسی را برآورده کنیم و هر روز رو به روح القدس دعا کنیم که دل ما را به روی عیسی بگشاید.
بیایید به مریم بیاندیشیم او که " تمامی این چیزها را در دل خود نگاه می داشت و در دل خود به آنها می اندیشید" (لو 2 : 19، 51). پذیرش کلام و حقایقِ ایمان به منظورِ بدل شدن به حیات، زیرِ کار روح القدس حاصل شده و افزایش می یابد. از این روی باید از مریم بیاموزیم ما باید "آری" او را دوباره زندگی کنیم؛ آمادگیِ آشکار او برای پذیرش پسر خدا در زندگی اش را که از آن دم به بعد دگرگون شد. از راه روح القدس، پدر و پسر با ما هم خانه می شوند: ما "در خدا" و "از خدا" زندگی می کنیم. اما آیا هنوز زندگی ما به راستی مُلهم از خداوند است؟ من چه چیزهایی را پیش از خدا قرار دادم؟
خواهران و برادران گرامی ما باید خودمان را در روشنایِ روحِ قدّوس شستشو دهیم باشد که او ما را به حقیقتِ خداوند راهنمایی کند، خدایی که یگانه خداوندِ زندگی ما است. در این سال از خود بپرسیم که آیا براستی ما با خواندن و تعمق بر نوشته های مقدس، یا با مطالعه آموزشِ ایمان کلیسا یا دریافت منظمِ آیین¬های سپاسگزاری گامی برای بهتر شناختنِ مسیح و حقیقت ایمان برداشته ایم. به هر حال هم زمان از خود بپرسیم چه گامهایی برمی داریم تا مطمئن باشیم که ایمان بر سراسر هستیِ ما فرمانروایی می کند. ما مسیحی " پاره وقت" نیستیم ، که فقط در بعضی اوقات، در بعضی شرایط، در بعضی تصمیمات مسیحی باشیم. هیچ کس نمی تواند اینگونه مسیحی باشد، ما همیشه مسیحی هستیم! به تمامی! باشد که حقیقت مسیح که روح القدس آن را به ما می آموزد و به ما می بخشد، همیشه و به تمامی بر زندگی روزانه ما اثر کند. بیایید او را بیشتر بخوانیم باشد که او ما را در راه شاگردان عیسی راهنمایی کند. بیایید او را هر روز بخوانیم. من به شما پیشنهاد می کنم: بیایید هر روز به روح القدس دعا کنیم به این ترتیب روح القدس ما را به نزدیکی عیسی خواهد برد.
15 می 2013
میدان سنت پیتر

14/06/2016

عیسی با تو isabato

بخشش
قدیس سزر دارل
بخشیدن برادر از صمیم قلب
عیسی جواب داد : من نمیگویم هفت بار بلکه هفتاد بار هفت بار (متی 18-22)
شما میدانید در هنگام نیایش و قبل از مشارکت چی خواهیم گفت: «گناهان ما را ببخش همانطوری که ما نیز میبخشیم کسانی که ما را آزرده اند». خودتان را آماده کنید که آنان را از صمیم قلب ببخشید چون این کلمات را هنگام نیایش بر زبان خواهید آورد. چگونه خواهید گفت؟ شاید هم نگویید؟ سؤال اینجاست: آیا این کلمات را خواهید گفت یا نخواهید گفت؟ تو از برادرت نفرت داری و آنگاه بر لب می آوری «ما را ببخش همانطوری که ما میبخشیم»؟ شاید بگویی از گفتن این کلمات خود داری میکنم. در این صورت آیا به این میشود گفت نیایش؟ برادرانم خوب دقت کنید. تا چند لحظۀ دیگر نیایش خواهید کرد، بنابراین از صمیم قلب ببخشید!
به مسیح مصلوب نگاه کنید، به نیایش او گوش کنید: «پدر آنان را ببخش چون نمیفهمند چکار میکنند» (لوقا 23-43). بدون شک خواهی گفت: او میتوانست ببخشد ولی من نمیتوانم. من یک آدم هستم و او خدا است. آیا تو نمیتوانی از مسیح تقلید کنی؟ پس چرا پطرس نوشته «مسیح برای شما رنج کشید، عمل او برایتان یک نمونه است تا به دنبال او بروید» (ا- پطرس 2-21)؟ چرا پولس نوشته «همچون پسرانی محبوب ، تقلید کنندگان خدا باشید»(افس 5-1)؟ چرا خداوند خودش گفته «به مکتب من بیایید چون حلیم و افتاده دل میباشم» (متی 11-29) ؟ ما کلک میزنیم و وقتی که نمی خواهیم چیزی را انجام دهیم، دنبال بهانه میگردیم و میگوییم انجام دادن چنین چیزی غیر ممکن است...
برادران من، عیسی را به دادن فرامینی که عمل به آن مشکل است، متهم نکنید. بهتر است که با فروتنی و همراه با سراینده ی مزمور 118 بگوییم. «خداوندا تو راست میگویی و فرمانت درست است». (مزمور 118-137 )

30/05/2016

عیسی با تو isabato

#کلیسا

لوقا باب ۹ آیه ۱۱ تا ۱۷
۱۱امّا بسیاری این را دریافتند و از پی ایشان روانه شدند. عیسی نیز آنان را پذیرفت و با ایشان از پادشاهی خدا سخن گفت و کسانی را که نیاز به درمان داشتند، شفا بخشید.

۱۲نزدیک غروب، آن دوازده تن نزدش آمدند و گفتند: «جماعت را مرخص فرما تا به روستاها و مزارع اطراف بروند و خوراک و سرپناهی بیابند، چرا‌که اینجا مکانی دورافتاده است.»۱۳عیسی در جواب گفت: «شما خود به ایشان خوراک دهید.» گفتند: «ما جز پنج نان و دو ماهی چیزی نداریم، مگر اینکه برویم و برای همۀ این مردم خوراک بخریم.»۱۴در آنجا حدود پنج هزار مرد بودند. عیسی به شاگردان خود فرمود: «مردم را در گروههای پنجاه نفری بنشانید.»۱۵شاگردان چنین کردند و همه را نشاندند.۱۶آنگاه پنج نان و دو ماهی را برگرفت، به آسمان نگریست و شکر به‌جای آورده، آنها را پاره کرد و به شاگردان داد تا پیش مردم بگذارند.۱۷پس همه خوردند و سیر شدند و دوازده سبد نیز از تکه‌های بر جای مانده گرد‌آوردند.

30/05/2016

Euronews Persian

#پاپ

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیکهای جهان روز شنبه در واتیکان با بیش از چهارصد کودک که در میان آنها گروهی از کودکان نجات یافته در دریای مدیترانه نیز حضور داشتند، ملاقات کرد.

25/05/2016

خانواده مسیحی

http://kolbehema.com/?p=2279

25/05/2016

خانواده مسیحی

تعاليم پدران كليسا درباره ى دعا كردن


http://kolbehema.com/?p=2575

25/05/2016

DW فارسی

اغلب #پناهجویان ایرانی، دلیل تغییر دین خود به #مسیحیت را "اجبار در امور دینی در ایران" می‌نامند. کلیسای پروتستان "ماتیوس" در شهر دارمشتات، یکی از کلیساهایی است که در آن نوکیشان ایرانی غسل تعمید داده می‌شوند.

23/05/2016

عیسی با تو isabato

یوحنا باب ۱۵ آیه ۱۲ تا ۱۷
۱۲«حکم من این است که یکدیگر را محبت کنید، چنانکه من شما را محبت کرده‌ام.۱۳محبتی بیش از این وجود ندارد که کسی جان خود را در راه دوستانش فدا کند.۱۴دوستان من شمایید اگر آنچه به شما حکم می‌کنم، انجام دهید.۱۵دیگر شما را بنده نمی‌خوانم، زیرا بنده از کارهای اربابش آگاهی ندارد. بلکه شما را دوست خود می‌خوانم، زیرا هرآنچه از پدر شنیده‌ام، شما را از آن آگاه ساخته‌ام.۱۶شما نبودید که مرا برگزیدید، بلکه من شما را برگزیدم و مقرر داشتم تا بروید و میوه آورید و میوۀ شما بماند، تا هرچه از پدر به نام من درخواست کنید به شما عطا کند.۱۷حکم من به شما این است که یکدیگر را محبت کنید.

23/05/2016

DW فارسی

در فاز اول پروژه‌ای که برای ارائه هات‌اسپات توسط کلیسای پروتستان در آلمان کلید خورده، ۲۲۰ کلیسا در برلین و براندنبورگ اینترنت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهند داد. به این هات‌اسپات‌ها عنوان "گاداسپات" داده‌اند.

Emplacement

Téléphone

Adresse

Paris
Autres Organisations religieuses à Paris (voir toutes)
Église Évangélique des Chinois à Paris Église Évangélique des Chinois à Paris
21 Passage Wattieaux
Paris, 75019

Culte en français : 10h-11h20 Groupe de Jeunes (12-21 ans) : 12h30-13h45 Page officielle de l’Église Évangélique des Chinois à Paris

Polska Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Paryżu "Concorde" Polska Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Paryżu "Concorde"
263 Bis, Rue Saint-Honore
Paris, 75001

Polska parafia w Paryżu. Paroisse polonaise de Paris.

Crown of Life Ministry - ஜீவகிரீடம் திருச்சப Crown of Life Ministry - ஜீவகிரீடம் திருச்சப
Paris, 91000

James 1:12 Blessed is the man who remains steadfast under trial, for when he has stood the test he will receive the crown of life, which God has promised to those who love him.

Saint Pierre-Julien Eymard, Prophète de l'Eucharistie Saint Pierre-Julien Eymard, Prophète de l'Eucharistie
23 Avenue De Friedland
Paris, 75008

Rencontrer la spiritualité de saint Pierre-Julien Eymard à travers ses nombreux écrits spirituels, en ligne, par Hozana.

Paroisse Notre-Dame de la Croix de Ménilmontant Paroisse Notre-Dame de la Croix de Ménilmontant
3, Place De Ménilmontant
Paris, 75020

Ce que devrait être la paroisse: un lieu pour entendre la Révélation que Dieu fait de lui-même et de son projet pour nous ; un lieu pour vivre un amour universel qui dépasse mes relations habituelles.

Église Saint-Paul-Saint-Louis Église Saint-Paul-Saint-Louis
99 Rue Saint Antoine
Paris, 75004

MPE Bethel Paris MPE Bethel Paris
15 Rue Auguste Perret VilleJuif
Paris, 94800

Paroisse Saint Ambroise Paroisse Saint Ambroise
71 Bis Boulevard Voltaire
Paris, 75011

Située dans le 11ème arrondissement de la capitale, Saint Ambroise est l'une des 106 paroisses que compte le diocèse de Paris. Nouvelle adresse postale de la paroisse Paroisse Saint Ambroise 33, avenue Parmentier 75011 Paris

Parafia Miłosierdzia Bożego w Paryżu Parafia Miłosierdzia Bożego w Paryżu
20, Rue Legendre
Paris, 75017

Polska parafia w 17 dzielnicy Paryża

CYN - YAN Paris CYN - YAN Paris
Paris, 75007

The Christian Youth for the Nations (CYN) and Young Adult Network (YAN) of Jesus Is Lord Church Paris